Razem 256 838 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
15.08.2015 19:53

Witam

Posiadam wolne miejsca do wynajęcia w pokojach 3, 2 i 1-osobowym w okolicach Pilicy - 5 minut do Pilicy /Jura Krakowsko-Częstochowska/ z balkonami widokowymi. Na każdym piętrze do dyspozycji gości znajdują się 2 łazienki /pralka/, kuchnia /lodówka/. Każde pomieszczenie jest bardzo dobrze wyposażone i w bardzo dobrym stanie, dużo miejsca, swobody - doskonałe na wypoczynek. Posesja posiada 50 arowy ogród, 2 osobne klatki schodowe wejściowe, 2 wjazdy, zadaszenie na samochód. Teren ogrodzony w nocy oświetlony. Parking dla gości. Istnieje możliwość rozbicia namiotu w przydomowym ogrodzie.

Atrakcje:

W pobliżu ścieżki rowerowe - w pensjonacie możecie Państwo liczyć na pomoc w usterkach roweru jak i na samo zaopiekowanie się jednośladem, szlaki turystyczne Jury Krakowsko - Częstochowskiej, jezioro, lasy, zamki /ruiny/, zimą w pobliżu czynne dwa wyciągi narciarskie, 3 km do centrów handlowych, na miejscu są dwa sklepy.

Cena 500 zł/m-c od osoby.

tel kom: 511739792

tel stacjonarny: 326449077

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 15.08.2015 19:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 403945
Rubryka ogłoszenia: Podnajem, współlokatorzy
Widea (0)
 
Zdjęcia (12)
 
POKOJE DO WYNAJĘCIA w OKOLICACH PILICY - Zdjęcie nr 1POKOJE DO WYNAJĘCIA w OKOLICACH PILICY - Zdjęcie nr 2POKOJE DO WYNAJĘCIA w OKOLICACH PILICY - Zdjęcie nr 3POKOJE DO WYNAJĘCIA w OKOLICACH PILICY - Zdjęcie nr 4POKOJE DO WYNAJĘCIA w OKOLICACH PILICY - Zdjęcie nr 5POKOJE DO WYNAJĘCIA w OKOLICACH PILICY - Zdjęcie nr 6POKOJE DO WYNAJĘCIA w OKOLICACH PILICY - Zdjęcie nr 7POKOJE DO WYNAJĘCIA w OKOLICACH PILICY - Zdjęcie nr 8POKOJE DO WYNAJĘCIA w OKOLICACH PILICY - Zdjęcie nr 9POKOJE DO WYNAJĘCIA w OKOLICACH PILICY - Zdjęcie nr 10POKOJE DO WYNAJĘCIA w OKOLICACH PILICY - Zdjęcie nr 11POKOJE DO WYNAJĘCIA w OKOLICACH PILICY - Zdjęcie nr 12
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paweł Żyła
Województwo: Śląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48511739792
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Paweł Żyła
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Podnajem, współlokatorzy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)