Razem 263 263 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Apartament A2 to dwupoziomowy, położony na pierwszym i drugim piętrze od strony wschodniej budynku, komfortowy i przestronny, bo liczący 172.28 m2 powierzchni użytkowej apartament, do którego przynależy loggia na pierwszym i dwa tarasy wychodzące z sypialni na drugim piętrze, z których rozpościera się widok z jednej strony na Park Szczęśliwicki, a z drugiej na wieżowce w Centrum Warszawy.

Apartament ten został zaprojektowany tak aby pomieścić sporych rozmiarów salon, pokaźnych rozmiarów kuchnię, łazienkę, toaletę oraz dwie duże sypialnie na pierwszym piętrze oraz dwie sypialnie, łazienkę i garderobę na drugim piętrze. Wysokie stropy (315 cm) oraz wysokie, drewniane, trzyszybowe okna, zapewniają poczucie przestrzeni, komfortu a także odpowiednie nasłonecznienie lokalu i funkcjonalność.

Lokal posiada sporą loggię wychodzącą z pokoju dziennego na pierwszym piętrze oraz dwa tarasy wychodzące z sypialni na drugim piętrze. Dodatkowo do lokalu przynależy miejsce postojowe oraz niewielki schowek w garażu podziemnym. Z poziomu garażu można dostać się bezpośrednio do apartamentu windą osobową. Dodatkowym atutem Apartamentu jest możliwość zainstalowania kominka w salonie, klimatyzacji z możliwością umieszczenia agregatu na dachu, a także kolektora lub paneli słonecznych w miejscu do tego przeznaczonym.

Oferowany Apartament A2 wykończony jest w stanie deweloperskim podwyższonym, dzięki czemu to nabywca decyduje jak urządzić swój lokal, zyskując przy tym gotowy do użytku lokal, bez jednoczesnego ograniczania możliwości dowolnej aranżacji lokalu i przystosowania do indywidualnych potrzeb (w tym także możliwości dostosowania go do potrzeb lokalu biurowo-usługowego). Większość ścianek działowych wewnątrz apartamentu można rozebrać aby dowolnie przearanżować rozkład pomieszczeń.

Opis Inwestycji:

Apartamenty Kukiełki 5 to niezwykła inwestycja o modernistycznej architekturze, której praktyczny i wyszukany design gwarantuje najwyższy komfort mieszkania. O wyjątkowości inwestycji stanowi połączenie marmuru "Carrara" pokrywającego elewację frontową i boczną budynku, uzupełnionego o elementy z naturalnego drewna cedrowego oraz fragmenty elewacji bocznej pokrytej czarnym tynkiem dekoracyjnym "Dryvit" z kruszonym bazaltem. Wkomponowanie stopnic schodów i chodników wewnątrz posesji z czarnego bazaltu oraz wykończeń i balustrad ze stali kwasodpornej, połączonej z hartowanym szkłem a także ze szklanymi daszkami nad wejściami do apartamentów dopełniło wizji niepowtarzalnej architektury.

Stabilność i wytrzymałość konstrukcyjną budynku zapewnia jego wykonanie w technologii szkieletu żelbetowego z użyciem najwyższej jakości materiałów. Ściany zewnętrzne sylikatowe ocieplone wełną mineralną lub styropianem i obłożone marmurem "Carrara" lub tynkiem akrylowym według projektu, a także wysokie, trzyszybowe okna w drewnianych ramach okiennych, o bardzo niskim współczynniku przenikalności sprawiają iż użytkowanie lokali staje się niezwykle ekonomiczne. Pokrycie dachu wykonane z blachy tytanowo-cynkowej firmy "Rhein-Zink", zapewnia wieloletnią i bezobsługową trwałość. Zaś zmatowione szkło zewnętrznego ogrodzenia nadaje delikatności i subtelności.

Jeżeli dodać do tego luksusowy i przestronny apartament oraz doskonałą lokalizację blisko centrum miasta, a jednocześnie położenie wśród zieleni oraz kameralnego otoczenia willowej zabudowy - otrzymujemy idealne połączenie cech, które stanowią o najwyższym prestiżu i komforcie.

Stan prawny:

Apartament oddany został do użytku i posiada w pełni urządzoną Księgę Wieczystą i w pełni uregulowany stan prawny, z którym związana jest własność lokalu, prawo do wyłącznego korzystania z miejsca postojowego i schowków w garażu oraz udział w gruncie i częściach wspólnych budynku. Transakcja bezpośrednia. Lokal bezczynszowy. Jeden z dwóch ostatnich lokali do sprzedaży w obrębie Inwestycji. Zobacz szczegóły: WWW. KUKIELKI5 .PL

Kontakt:

Piotr Klewiński – doradca klienta ds. sprzedaży - tel. +48 605 047 447

Tomasz Stanik – doradca klienta ds. sprzedaży – tel. +48 604 120 602

Kukiełki5A Sp. z o.o.

ul. Weteranów 32A

03-172 Warszawa

tel. +48 22 814 21 59

fax. +48 22 378 44 88

info@kukielki5.pl

www.kukielki5.pl

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.07.2016 16:21
Cena: 1 722 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 481181
Rubryka ogłoszenia: Sprzedaż mieszkań 5-pokojowe i większych
 
Rodzaj oferty: sprzedaż
Rodzaj mieszkania: 5-pokojowe z aneksem kuchennym
Powierzchnia: 172 m²
Rodzaj własności: własnościowe
Materiał budowlany: cegła
Rok budowy: 2014
Mieszkanie jest na piętrze: 1.
Balkon, taras itp.: Nie
Piwnica itp.: Nie
Winda: Nie
Mozliwość parkowania: parking zewnętrzny
Widea (0)
 
Zdjęcia (10)
 
Dwupoziomowy Apartament przy Parku Szczęśliwickim - Zdjęcie nr 1Dwupoziomowy Apartament przy Parku Szczęśliwickim - Zdjęcie nr 2Dwupoziomowy Apartament przy Parku Szczęśliwickim - Zdjęcie nr 3Dwupoziomowy Apartament przy Parku Szczęśliwickim - Zdjęcie nr 4Dwupoziomowy Apartament przy Parku Szczęśliwickim - Zdjęcie nr 5Dwupoziomowy Apartament przy Parku Szczęśliwickim - Zdjęcie nr 6Dwupoziomowy Apartament przy Parku Szczęśliwickim - Zdjęcie nr 7Dwupoziomowy Apartament przy Parku Szczęśliwickim - Zdjęcie nr 8Dwupoziomowy Apartament przy Parku Szczęśliwickim - Zdjęcie nr 9Dwupoziomowy Apartament przy Parku Szczęśliwickim - Zdjęcie nr 10
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Reklama
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Sprzedaż mieszkań 5-pokojowe i większych
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)